Kurumsal

Çeyrek yüzyıldır inşaat sektörünün içindeyiz. İstanbul ’ da başlayan iş hayatımızı kısa sürede şehir dışına da taşımayı başardık. Merkezi İstanbul olan DİDE İNŞAAT olarak hizmet vermektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar ülkemizin önde gelen birçok sanayi kuruluşunun çeşitli tesislerinin yapımına katkıda bulunduk.Sorumluluğunu üstlendiğimiz tüm projelerimizin son yıllarda karşılaşılan doğal afetlerden yüzakı ile geçmesi güvenilirliğimizi kalitemizin somut göstergelerinden biridir. Bugünedek yaptığımız binlerce metrekare işte gösterdiğimiz başarıyı yeni girişimlerle sürdüreceğiz. Kuracağımız iş ilişkisinin yeni girişimlere güç kaynağı olacağına inanıyoruz.

Hedefimiz
Faaliyet alanlarımızda yurtiçinde ve yurtdışında mühendislik, teknoloji bilgisi ve deneyim gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır. Şirketin ana hedefi  teklifler, fiyatlar, kalite ve güvenilirlik arasında optimizasyon sağlamaktır.Hedefimiz bizzat kendi gücü ile veya sinerji oluşturabileceğine inandığı local - yabancı partnerlerle anahtar teslim projelere girmeyi amaçlamaktadır.

Görevimizi, belirlenen zamanda, belirlenen koşullar altında, modern ve en uygun maliyet çözümlerini uygularkenKalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek dünden daha iyiye gitmek için çalışmaktayız.

Kalite Politikamız
Yurt içi ve yurt dışı genel müteahhitlik hizmetleri alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda:

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek;

Kaliteli hizmet sunmak amacıyla tedarikçi ve taşeronlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmek;

Kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir biçimde kullanmak;

Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmaktır

Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdürmek.

En önemli iç kaynağımız olan çalışanlarımızın desteğine ve üretkenliğine güvenmek,

Yüksek kalitede hizmet veren diğer uluslararası inşaat şirketleri gibi biz de herhangi bir ödün vermeden en iyi hizmeti sunmaya hazırız.


maltepe daire - maltepe´de daire - maltepe´de daireler - maltepe´de satılık daireler - maltepe satılık daireler

Duyurularımız

Firmamız Hakkında Duyurular & Haberler

ŞUB 10
Tüm İnşaat Projelerinize Talibiz

Tüm inşaat projelerinize uzman ekibimizle talibiz ...

ŞUB 08
Kat Karşılığı İnşaat Yaptırmak İçin

Arsanızı değerlendirmek amacıyla, kat karşılığı inşaatlarınıza talibiz ...

ŞUB 08
Referanslarımızı İnceleyebilirsiniz

Tamamladığımız tüm projelerimizi detaylı olarak incelemek için ...

ŞUB 07
Web Sitemiz Yayına Başlamıştır

Siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için yenilenmiştir ...

Müşteri Hizmetleri

Dide İnşaat Müşteri Hizmetleri